Миколаївський міський Палац культури «Корабельний» довгі десятиліття був центром культури Корабельного району й продовжує таким бути. У творчих колективах, які працюють при Палаці, вже змінилося кілька поколінь, а ремонтні роботи проводилися тут вкрай рідко й, переважно, це були косметичні ремонти у середині будівлі. Занедбана територія навколо ПК «Корабельний» впадає в очі жителям Корабельного району, перед гостями міста просто соромно. Та все ж, приємні зміни є.

Нещодавно розпочалися роботи по ремонту площі перед Палацом культури «Корабельний».

Кореспондент «Богоявленск.Инфо» побував на місці подій, поспілкувався із директором Палацу культури «Корабельний», депутатом міської ради, якого обрали жителі цього округу, робітниками, що виконують ремонтні роботи, директором компанії, яка випускає особливо надійну тротуарну плитку. Директор ММПК «Корабельний» Олексій Олександрович Чебан розпочав бесіду про ремонтні роботи емоційно:

«Ми задоволені та щасливі! Адміністрація Корабельного району є замовником цього проекту. Вона ж є замовником виконання робіт. Дякуючи зусиллям Адміністрації Корабельного районну та особисто голови Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександру Миколайовичу Цуканову, роботи по оновленню території, що прилягає до Палацу культури, стали дійсністю».

Владислав Олегович зауважив, що роботи по благоустрою району продовжуються. Зовсім скоро жителі Корабельного району зможуть відпочивати в оновленому затишному куточку, де більше не буде калюж та бруду. Проект передбачає сучасну дренажну систему, яка складається з кількох блоків. У святкові дні на новому майданчику буде можливість для обладнання сцени для виступу талановитих колективів Корабельного району та запрошених гостей.

О.О. Чебан доповнив інформацію:
«13 травня відбулася виїзна нарада за участі Сєнкевича, Криленка, Степанця, Любарова. Було прийнято рішення провести ремонтні роботи перед Палацом культури, щоб вода після дощу не збиралась тут.
Окремо будемо писати лист, щоб провести ремонтні роботи у внутрішньому дворику. 2 сходинки біля вхідних дверей приберуть, поверхню дворика буде піднято, щоб вода стікала.
Стосовно фасаду, будемо просити гроші, щоб провести ремонт колон, замовимо нову вивіску. За колонами теж буде викладена плитка, щоб вода могла стікати й не було калюж, бруду. У проект включені й нові лавки. Ремонтні роботи планується завершити за 3 місяці. Новою якісною плиткою покриють територію від вул. Остапа Вишні до вул. Новобудівної».

Робітники так охарактеризували хід ремонтних робіт:
«Матеріал є. Робота триває. Для роботи використовується спеціальна тротуарна плитка, товщиною 80 мм. Плитка такої якості в місті Миколаєві використовується вперше. Вона різнокольорова, отже, на площі перед Палацом культури «Корабельний» буде дуже гарний візерунок.
Згідно плану ремонтних робіт, на території біля Палацу культури буде покладено 2800 кв. м. якісної тротуарної плитки, яка витримуватиме значні навантаження. Тут зможуть їздити, за необхідності, навіть вантажівки.
Окрім того, Адміністрація Корабельного району вирішила прибрати старі акації й тополі й на їх місці посадити молоді деревця».

Про «серйозність намірів» ремонтників свідчить присутність на майданчику директора ПП «Моноліт», що виготовляє тротуарну плитку. Олег Васильович Барбарош, який очолює компанію, особисто контролює процес транспортування плитки та виконання підготовчих робіт для її укладення. Суворо контролюється й дотримання кольорової гами, згідно проекту. Основний колір – сірий, його доповнюватимуть коричневий, жовтий, хакі, охра. У короткій бесіді Олег Васильович особисто гарантував якість продукції, яку випускає його компанія.